Переваги чавунної системи каналізації

Не виділяє шкідливих токсичних речовин

Чавун не горить і не плавиться при пожежі

Трубопроводи не вимагають ніяких компенсаторів, на відміну від системи пластикових труб

Простий та універсальний монтаж без спеціального інструменту

Найкращий захист від корозії та висока зносостійкість

Трубопроводи SML нечутливі до ні до холоду, ні до спеки

Низький рівень шуму. Безшумний злив води

Безпроблемне бетонування. Низький коефіцієнт лінійного розширення, 0,0115 мм/мк 

(приблизно як у бетону)

ВИРОБНИЦТВО  БЕЗРАСТРУБНИХ ТРУБ

Труби SML виготовлені з чавуну із пластичним графітом, по методу відцентрового лиття Де Лаво. Ця технологія унікальна і являє собою особливий спосіб чавунного лиття, який забезпечує матеріалу покращені механічні якості, зокрема підвищену міцність на розрив та стиснення. Разом з тим, вироби можна легко різати завдяки низькому числу твердості за Бриннелем, яким володіють труби, відлиті за цим методом.

До переваг продукції слід віднести і те, що чавунні SML труби для каналізації відрізняються низьким коефіцієнтом теплового лінійного розширення, який складає всього 0,0105 мм/м °С, що полегшує процес бетонування. Коефіцієнтом теплового лінійного розширення труб практично співпадає з тим же значенням у бетону.

Захисні характеристики труб забезпечуються особливими якостями зовнішнього покриття із акрилової ґрунтовки (товщина 40 мкм). Таким чином, вся система має високий ступінь захищеності від зовнішньої середи.

Зсередини чавунна SML труба покрита епоксидним полімерним складом (товщина не менше 120 мкм). Таке покриття забезпечує мінімальне утворення відкладень на внутрішніх стінках деталей і, як наслідок, мінімальне звуження діаметру трубопроводу, що зберігає високу пропускну здатність всієї системи. Всі каналізаційні SML труби та фітинги однаково добре протистоять корозії внутрішніх стінок, а також механічним ушкодженням, завдяки епоксидному внутрішньому покриттю.

ТЕХНОЛОГІЧНА СХЕМА ВИРОБНИЦТВА