Dinsen Impex Corporation

"DS" Development & Solution

Производство труб Dinsen Impex Corporation

Корпорація «Dinsen Impex Сorporation» заснована в 2007 році і є лідером у області виробництва продукції для каналізаційних систем в Азіатсько-Тихоокеанському регіоні. Пропонуємо Вам для рішення Ваших проектів великий асортимент чавунних труб, фасонних частин і хомутів із нержавіючої сталі. У склад «Dinsen Impex Сorporation» входить три заводи із сучасним обладнанням, на яких працюють 180 співробітників. Виробничі потужності заводів розташовані в провінції Хебей – одній із найбільш розвинених, в індустріальному плані, частин Китайської Народної Республіки.

Протягом багатьох років ми старанно працюємо для того, щоб відповідати високій планці стандартів сучасності. В 2008 році корпорація «Dinsen Impex Сorporation» отримала сертифікат відповідності міжнародним вимогам до системи менеджменту та організації підприємства «International Organization for Standardization» ISO 9001: 2008. Вся продукція сертифікована та відповідає стандартам якості США та Європи (EN877, DIN19522, BS416, BS437, ISO6594, ASTM A888/CISPI 301, CSA B70, GB/T12772, KSD437) і заслужила добру репутацію серед клієнтів у багатьох країнах світу, таких як Німеччина, Велика Британія, Норвегія, Сінгапур, Малайзія, Індонезія, США, Канада.

Ми щиро цінуємо довготривалу та взаємовигідну співпрацю з нашими клієнтами!

Ми можемо гарантувати Вам, що:

  1. Наші заводи виготовляють продукцію по відпрацьованій технології, на сучасному обладнанні.

  2. В нашій виробничій лінійці повний асортимент із більш ніж 600 найменувань продукції, розмірами від DN40 до DN300.

  3. Контроль якості виробництва строго по ISO 9001: 2008.

  4. Вся наша продукція відповідає стандартам DIN EN877/BSEN877, BS416, BS437, ASTM A888/CISPI 301, CSAB70, GB/T12772.

  5. Ми надаємо нашим клієнтам обслуговування найкращої якості.

Основні наші переваги – це висока якість пропонованої продукції та конкурентоспроможна вартість.

Bill Cheung
Director of Dinsen Impex Сorporation

Готовая продукция

Наші прямі поставки від виробника – гарантія економії ваших фінансів

Прямые поставки

SML – система безраструбних чавунних труб

Процесс производстваЧавун вже давно зарекомендував себе як найбільш надійний матеріал для виробництва елементів внутрішньої каналізації, і на зміну розтрубній каналізації прийшла безраструбна, яка має ряд значних переваг: завдяки відсутності раструбів, система монтується просто та швидко, герметичність забезпечують надійні з`єднувальні хомути. Труби важать значно менше завдяки вдосконаленій технології виробництва – методу відцентрового лиття. А монтаж стик в стик дозволяє розібрати, при необхідності, частину системи без порушення цілісності всієї конструкції трубопроводу.

Безраструбна каналізація стала виготовлятись із кінця 60-х років ХХ століття в Європі, коли в будівельній галузі розпочались пошуки нових матеріалів та технологій. З того часу вже більш 40 років не існує більш якісної ті надійної системи відведення стокових вод, ніж безраструбна каналізація.

Чавунні труби SML мають довжину 3000 мм. Зовні покриті червоно-коричневою ґрунтовкою 40 мікрон, всередині шар модифікованої епоксидної смоли жовтого кольору, товщиною 130 мікрон. Труби та фітинги виготовляються номінальним діаметром 40, 50, 70, 80, 100, 125, 150, 200, 250, 300 мм і не мають звичних раструбів. З`єднання відбувається хомутами, що складаються із нержавіючої сталі та гуми EPDM.

З`єднувальні хомути використовуються для безнапірних (0,5 бар) систем каналізації. Поверх з`єднувального хомута встановлюється посилюючий хомут, система в такому варіанті витримує внутрішній опір до 10 бар.

Безраструбна каналізація відповідає європейським стандартам DIN 19522 / EN 877 і українському ДСТУ Б.В.2.5.-25:2005 (Протокол випробувань №146-1/с-1Б Випробувального Центру “Надійність” Національного технічного університету України «КПІ імені Ігоря Сікорського»).

Для з`єднання двох деталей із чавуну типу SML використовують хомут із нержавіючої або оцинкованої сталі. На внутрішній поверхні хомута знаходиться обмежуючий упор, який встановлюється між двома кінцями труб і забезпечує ідеальну герметичність. Для різки труб можна використовувати ножівку по металу, пристосування для різки труб  спеціально по чавуну або відрізну шліф машину з дисками по металу. Різка газовою горілкою заборонена. Також забороняється зварювати чавунні труби. Труби, що мають дефекти (вм`ятини, тріщини і т.д.) потрібно демонтувати.